Eğitimci olan Mehmet Avcılar 1982 yılında öğretmenlikten ayrılarak, sigorta sektörüne adım atmıştır. 1987 yılında Mehmet Avcılar tarafından kurulan Avcılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. insan odaklı çalışma anlayışı ile sigortacılık faaliyetini yürütmektedir.

Sigorta sektöründe, dünyanın ilk sıralarında yer alan Allianz Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olarak hizmet vermektedir. Yaklaşık 30 yıllık geçmişi ile Bireysel ve Kurumsal olmak üzere tüm sigorta branşlarında ve Bireysel Emeklilik Sistemi konularında hizmet vermektedir.

Teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve hasar takibine kadar olan tüm evrelerinde, profesyonel kadro, tecrübe ve bilgi birikiminden aldığı güçle, olası risk unsurlarını tespit ederek, bunların en uygun koşullarla güvence altına alınmasını sağlamaktadır.

Amacımız, sigorta ve poliçe bazlı değil insana değer veren, sigortalıyı müşteri olarak değil, ailemizin bir ferdi olarak gören şirketimiz, sizden aldığı güçle daha nice yıllarda size hizmet etmek amacındadır. Deneyimli ekibimizle, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri müşterilerimize kusursuz bir şekilde aktarıp yaşamlarına değer katmak istiyoruz.

Misyonumuzdaki hizmet ve ürün kalitemizdeki süreklilikle, riskinizi asgariye indirecek önlemleri öneriyoruz. Ulaşılabilirlik özelliğimizle kaza, yangın ve hastalık gibi en zor anlarınızda yanınızda yer alıyor, yetkinliğimizle hasarınızın derhal ödenmesini sağlıyoruz.

Mersin - Akdeniz Allianz Sigorta Acentesi
Avcılar Sigorta

Adres
Camişerif Mah. Hastahane Cad. (K.Milliye) 5219 Sok. Nizam İş Hanı K.4 No.16 Akdeniz Mersin

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.