Avcılar Sigorta

Avcılar Sigorta

Eğitimci olan Mehmet Avcılar 1982 yılında öğretmenlikten ayrılarak, sigorta sektörüne adım atmıştır. 1987 yılında Mehmet Avcılar tarafından kurulan Avcılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. insan odaklı çalışma anlayışı ile sigortacılık faaliyetini yürütmektedir.

Sigorta sektöründe, dünyanın ilk sıralarında yer alan Allianz Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olarak hizmet vermektedir. Yaklaşık 30 yıllık geçmişi ile Bireysel ve Kurumsal olmak üzere tüm sigorta branşlarında ve Bireysel Emeklilik Sistemi konularında hizmet vermektedir.

Teklif aşamasından itibaren, poliçe düzenleme ve hasar takibine kadar olan tüm evrelerinde, profesyonel kadro, tecrübe ve bilgi birikiminden aldığı güçle, olası risk unsurlarını tespit ederek, bunların en uygun koşullarla güvence altına alınmasını sağlamaktadır.

Amacımız, sigorta ve poliçe bazlı değil insana değer veren, sigortalıyı müşteri olarak değil, ailemizin bir ferdi olarak gören şirketimiz, sizden aldığı güçle daha nice yıllarda size hizmet etmek amacındadır. Deneyimli ekibimizle, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri müşterilerimize kusursuz bir şekilde aktarıp yaşamlarına değer katmak istiyoruz.

Misyonumuzdaki hizmet ve ürün kalitemizdeki süreklilikle, riskinizi asgariye indirecek önlemleri öneriyoruz. Ulaşılabilirlik özelliğimizle kaza, yangın ve hastalık gibi en zor anlarınızda yanınızda yer alıyor, yetkinliğimizle hasarınızın derhal ödenmesini sağlıyoruz.İçel ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Avcılar Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Merkez ilçesinde bulunan Allianz Sigorta acentesi Avcılar Sigortaya bekliyoruz.

İçel ilinin Merkez ilçesinde Allianz Sigorta Acentesi Avcılar Sigorta olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız. Avcılar Sigorta Allianz Sigorta bayisi olarak Otomobil sigortası (Kasko), sağlık sigortası, ev sigortası ve işyeri sigortası alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İçel ilinin Merkez ilçesinde bulunan acentemiz Avcılar Sigorta ihtiyacınız olan tüm sigorta hizmetleri hakkında sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Sizleri de Avcılar Sigorta Allianz Sigorta hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Avcılar Sigorta 0(324) 237 88 78